ua / ru / en / pl
ua / ru / en / pl

Контакти

ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

ВОЙХЕВИЧ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

+38 096-606-77-74 +38 096-606-77-74 Dmitriy.Voyhevich@greenstep.com.ua
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ КОММЕРЦІЇ (МЕНЕДЖЕР ЗЕД)

ЯЗЄВА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

+38 067-570-90-21 +38 067-570-90-21 Anastasia.Yazeva@digma.ua
МАРКЕТОЛОГ

БОЖЕНКО АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ

+38 067-572-23-95 +38 067-572-23-95 Artem.Bozhenko@digma.ua
МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ СИНТЕПОНА

МОІСЄЄВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-57-143-28 +38 067-57-143-28 Sergey.Moiseev@greenstep.com.ua
МЕНЕДЖЕР ЗІ СТЬОБАННЯ ТКАНИНИ, ПОШИВУ ОДЯГУ

ПОЛУБАНЬ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

+38 067-57-143-28 +38 067-57-143-28 Dmitry.Poluban@digma.ua
МЕНЕДЖЕР З ЗАКУПІВЛІ ПЕТ СИРОВИНИ; ЛОГІСТ

КВІТКА СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-540-82-56 +38 067-540-82-56 Sergey.Kvitka@greenstep.com.ua
МЕНЕДЖЕР З ПОСТАЧАННЯ

ШПИЛЬОВИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

+38 067-83-77-680 +38 067-83-77-680 Sergey.Shpilevoy@greenstep.com.ua
ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР

ВАСИЛЬЄВ ДЕНИС МИХАЙЛОВИЧ

+38 068-39-88-920 +38 068-39-88-920 denis.vasilev@digma.ua